Portfolio / Strony internetowe / Pracownia Ludwisarska Jana Felczyńskiego

JanFelczynski.com – pracownia Ludwisarska Jana Felczyńskiego

Pracownia Ludwisarska Jana Felczyńskiego, firma z ponad 200 letnią tradycją, zwróciła się do nas po raz kolejny z zadaniem zrealizowania nowej strony internetowej. Obecna odsłona została wyposażona w interaktywne elementy, między innymi w katalog dzwonów czy konfigurator zestawów harmoniczncyh, za pomocą którego można skomponowac własny zestaw i posłuchać jak gra.

estetyczna grafika

wersja mobilna (RWD)

l

panel administracyjny (CMS)

zaawansowane moduły

szybkie wczytywanie

w

wersje językowe

Strona została przygotowana w 5 wersjach językowych i wyposażona w dedykowany panel administracyjny (CMS) do samodzielnego zarządzania treścią.

Strona została zoptymalizowana pod kątem prawidłowego działania w różnych przeglądarkach internetowych. Ponadto została wykonana w technice RWD (Responsive Web Design) czyli tak, aby dopasowywała się do wielkości okna przeglądarki, smartfona czy tabletu. Dzięki temu działa dobrze zarówno na komputerach i jest dostosowana do urządzeń mobilnych.

Realizując projekt wykonaliśmy optymalizację pod kątem SEO, tak by strona osiągała dobre pozycje w wyszukiwarkach internetowych.

Strona mobilna – Na co zwracamy uwagę?

Szybko się wczytuje

Zminimalizowana liczba elementów oraz zoptymalizowane grafiki, dla szybszego działania

Z

Jest wygodna w obsłudze

Przyciski i czcionki są odpowiedniej wielkości. Menu jest przystosowane do urządzeń mobilnych.

Działa na różnych urządzeniach

Odpowiednio przygotowany kod oraz testy na urządzeniach Android, iOS oraz WIndows Mobile gwarantują zawsze prawidłowe działanie.