Portfolio / Strony internetowe / Przewodnictwo Wysokogórskie

Licencjonowany przewodnik tatrzański zwrócił się do nas z prośbą o przygotowanie strony, na której mógły w przejrzysty i prosty sposób zaprezentowac swoje usługi. Strona została wyposażona w formularz rezerwacji usług wraz z kalendarzem, który pozwala klientowi zarządzać dostępnymi terminami.

estetyczna grafika

wersja mobilna (RWD)

l

panel administracyjny (CMS)

zaawansowane moduły

szybkie wczytywanie

w

wersje językowe

Strona została zoptymalizowana pod kątem prawidłowego działania w różnych przeglądarkach internetowych. Ponadto została wykonana w technice RWD (Responsive Web Design) czyli tak, aby dopasowywała się do wielkości okna przeglądarki, smartfona czy tabletu. Dzięki temu działa dobrze zarówno na komputerach i jest dostosowana do urządzeń mobilnych.

Realizując projekt wykonaliśmy optymalizację pod kątem SEO, tak by strona dobrze się prezentowała w wyszukiwarkach internetowych oraz by była chętnie indeksowana.

Ponadto strona została mocno zoptymalizowana pod kątem prędkości działania, aby użytkownicy nie odczuli dyskomfortu spowodowanego długim czasem wczytywania.

Strona mobilna – Na co zwracamy uwagę?

Szybko się wczytuje

Zminimalizowana liczba elementów oraz zoptymalizowane grafiki, dla szybszego działania

Z

Jest wygodna w obsłudze

Przyciski i czcionki są odpowiedniej wielkości. Menu jest przystosowane do urządzeń mobilnych.

Działa na różnych urządzeniach

Odpowiednio przygotowany kod oraz testy na urządzeniach Android, iOS oraz WIndows Mobile gwarantują zawsze prawidłowe działanie.